Şanlıurfa’da uyuşturucu operasyonu

Şanlıurfa, 23 Haziran (Hibya) – Şanlıurfa’da düzenlenen operasyonda 30 kilo 650 gram metamfetamin maddesi ile 1 kilo 400 gram skunk maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa’da uyuşturucu operasyonu

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, il genelinde uyuşturucu ticareti ve kullanımının önüne geçebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Kurban Bayramı'nda görev başında olan polis, son 4 yılda tek operasyonla en yüksek miktarda ele geçirilen uyuşturucu maddesini yakaladı. Operasyonlarda 30 kilo 650 gram metamfetamin maddesi ile 1 kilo 400 gram skunk maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, operasyona ilişkin yaptığı açıklamada narkotik polislerini tebrik ederek başarılar diledi.

Uyuşturucu ticaretinin önlenmesine yönelik çalışmaların aralıksız olarak devam ettiğini belirten Vali Şıldak, şu ifadeleri kullandı:

“Emniyet ve jandarma narkotik birimlerimiz, istihbarat birimlerinin de desteğini alarak il merkezinde ve ilçelerde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Konuyu bizzat takip ediyorum. Bu kapsamda bayram tatili içerisinde son yılların en yüksek miktara sahip metamfetamin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu ile mücadelemiz güçlenerek sürecektir."

  Hibya Haber Ajansı