QNET, 22 Nisan Dünya Günü'nde çevresel duyarlılık için çağrıda bulunuyor

Asya'nın önde gelen doğrudan satış şirketi QNET, yaşam tarzı ve sağlık odaklı ürünler sunarak müşterilerine hizmet veriyor. Sürdürülebilirliğe odaklanarak öncü bir rol üstlenen QNET, Dünya Günü'nde de çevre bilincini artırmaya kararlı bir şekilde devam ediyor. Şirket, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle dünyamızı korumak için hep birlikte hareket etmeye davet ediyor.

QNET, 22 Nisan Dünya Günü'nde çevresel duyarlılık için çağrıda bulunuyor

Asya'nın önde gelen doğrudan satış şirketi QNET, yaşam tarzı ve sağlık odaklı ürünler sunarak müşterilerine hizmet veriyor. Sürdürülebilirliğe odaklanarak öncü bir rol üstlenen QNET, Dünya Günü'nde de çevre bilincini artırmaya kararlı bir şekilde devam ediyor. Şirket, gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle dünyamızı korumak için hep birlikte hareket etmeye davet ediyor.

22 Nisan Dünya Günü çevre bilincinin artırılması ve sürdürülebilirlik alanında farkındalığın oluşması için insanları ve şirketleri teşvik etmeye devam ediyor. Bu anlamlı günde, global doğrudan satış şirketi QNET de gelecek nesillere iyi bir dünya bırakma misyonunu destekliyor. Çevre bilincinin artırılması ve sürdürülebilirliğin devamı için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettiren şirket, alanında öncü bir rol üstlenerek toplumda olumlu bir sosyal etki yaratıyor.

Sürdürülebilirliğin artırılması için geri dönüşüm alışkanlığının yaygınlaştırılması gerektiğini savunan QNET, gönüllü girişimcileri ile plastik, cam, metal ve kağıt gibi malzemelerin geri dönüşümünü teşvik eden projeler yürütüyor. Çalışma alanlarını sürdürülebilir ilkeler çerçevesinde düzenliyor.

QNET aynı zamanda, ofis ve çalışma alanında hiçbir zaman plastik ürünlere yer vermiyor.

Topluma katkı sağlayıcı projeler çerçevesinde, plaj temizliği, ağaç dikimi, evsizlere ve ihtiyaç sahiplerine yiyecek dağıtımı, ve yaşlılara destek gibi topluma katkı sağlayıcı projeler yürütüyor.

Ürünlerde de öncelik ‘sürdürlebilirlik’

QNET, tasarladığı ürünlerde de sürdürülebilirliğe öncelik veriyor. Şirket sürdürülebilir ürünlerin kullanımına vurgu yapmak için geliştirdiği son teknoloji ürünü
HomePure Nova su arıtma cihazı ile musluk suyunu Pi-Suyuna dönüştürerek, şişelenmiş su işleminden tüketilen sudan 2-3 katı daha fazla su tasarrufu yapma imkanı sağlıyor. Bu yenilikçi su arıtma cihazı, evlerdeki su tüketimini daha sürdürülebilir hale getirirken, plastik atığının azaltılmasına da yardımcı oluyor. Bu sayede çevreye karşı duyarlı olurken, su kaynaklarının korunmasına da olanak tanıyor. 

QNET yalnızca su filtreleme sistemi ile değil, aynı zamanda yüzde 85 geri dönüştürülmüş paslanmaz çelikten oluşan OMNI saat koleksiyonu ve vegan içerikleriyle öne çıkan NATURTRES ürünleri ile de çevresel etkiyi azaltmayı ve kaynakları verimli kullanmayı amaçlıyor.

QNET hakkında:

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbaol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin silver’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

  Hibya Haber Ajansı